Inzameling cartridges, recycle jij mee!

Onze club neemt deel aan een inzamelingsproject, georganiseerd door de firma Recyca. De bedoeling is dat we met z'n allen trachten zo veel mogelijk lege cartridges in te zamelen. Zo kunnen we een extra centje bijverdienen voor onze club!

 

 

Welke cartridges?

  • Alle originele toners en tonerbussen van de courante merken HP, Canon, Brother, Lexmark, Samsung, Recoh, Dell, Epson, IBM, Kyocera, Konica Minolta, Oki, Panasonic en Xerox.
  • Inkjets, zowel de originele als de huismerken. Let op, hierbij zijn we opzoek naar de inkjets die de vorm hebben van een blokje.

Hoe kan je ons helpen?

Verzamel al jou lege cartridges en trommel je familie, vrienden en kennissen op om hetzelfde te doen. Breng daarna je lege cartridges mee naar de club en geef ze af aan de lesgevers of coördinatoren. En wij zorgen ervoor dat deze gerecycleerd worden.

Voor meer info of vragen kan je steeds bij de club terecht of op www.recyca.be. Wij hopen dat we samen met jullie van deze actie een succes kunnen maken!